DESIGN

SIEGER-DESIGN (GER)

Představujeme druhou generaci německého designového studia Sieger, které je uznávané díky jedinečné schopnosti kombinace technického důvtipu a srozumitelných nadčasových tvarů. Od poloviny 80 let je studio Sieger centrem revolučního dění v oblasti koupelnového designu. Pomáhá formovat budoucí vývoj a vnímání jednotlivých elementů koupelnového vybavení. Studio Sieger je známé spoluprací s firmami Alape, Dornbrach, Duravit a nebo Hoesh. Pro Aliseo studio Sieger vytvořilo kosmetické zrcadlo Moon Dance.

SIGNOFORM - Winfried Noth (GER)

Studio Signoform bylo založené v roce 1983 Winfriedem Nothem, který má bohaté a dlouhodobé zkušenosti v oblasti designu osvětlení a sanitární techniky. Po absolvování studia na prestižní škole HFG ve městě Schwäbisch Gmünd pracoval Winfriend na projektech osvětlení pro firmy Osram a Verbenek. V této době také začal s projekty sanitárních výrobků pro společnosti jako jsou Keuco, Emco Bad a nebo Ideal Standard. V současné době je podepsán pod mnoha výrobky Aliseo Jako například poslouží kosmetické zrcadlo Jazz, podnosy Manila a systém misek Puzzle.

                                                                      

 

Chiarini Design Group - Renato Chiarini (IT)

Renato Chiarini je otec milánského designového teamu s více jak dvacetiletou zkušeností v oblasti průmyslového designu. Renato mistrně kombinuje své technické vzdělání se vztahem k umění. Z jeho dílny pochází množství návrhů malých spotřebičů a výrobků pro osobní péči. Věří, že estetika, ergonomie, funkčnost a užitnost v oblasti průmyslového design přispívá k vytvoření povědomí o výrobku samotném, ale také pomáhá upevnit pozici značky která s výrobkem přichází na trh. Renato není pouze designér, ale stojí také v čele společnosti, která jeho výrobky vyrábí na OEM bázi. Pro Aliseo realizoval studii fénů Phoenix a podílí se také na jejich výrobě v blízkosti italského Milána.

                                                                       

 

 
  © 2018 Aliseo s.r.o. Made by