NOVINKY

21. prosince 2020 PF 2021

Děkujeme všem našim zákazníkům a dodavatelům za spolupráci v roce 2020 a přejeme všem klidné prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2021

 

 

 

1. října 2020 Zrcadla MY/ME

Koncept zrcadel MY/ME osloví všechny, kteří hledají maximálně funkční zrcadlo se snadným ovládáním. Osvětlení pomocí SMD LED zajišťuje dostatečný jas za každých okolností.

Všestrannost, čisté moderní linie, velký rozsah nastavení předurčují tyto zrcadla k tomu stát se ideálním doplňkem mnoha koupelen.

 

ME model se zadní stranou zrcadla vyrobenou z transparentního akrylu, který idálně propuští ambietní světlo, pomáhá dotvářet optický vjem celé koupelny.

 

 

 

 

1. září 2020 Zrcadlo FACE výškově nastavitelné

Rodina zrcadel FACE se rozšířila o výškově nastavitelný model. Zrcadlo je v provedení pro montáž na levou i pravou stranu. Díky extrémní flexibilitě nastavení je toto zrcadlo vhodné pro instalaci do téměř všech koupelen.

 

14. března 2020 Aktuální omezení provozu

Vážení zákazníci, s ohledem na usnesení vlády č.194 ze dne 12.3.2020 Vás inforrmujeme o uzavření vzorkovny do 24.3.2020. V případě potřeby nás kontaktujte na tel. čísle +420 603 476 289.

 

3. února 2020 Nové katalogy ke stažení

Do sekce Ke stažení je doplněný aktuální katalog Kosmetické zrcadla 2020.

Další nově nahraný katalog se týká informací o individuální povrchové úpravě výrobků Aliseo. 

 

10. října 2019 Koš pro separaci odpadu

Aktuálně jsme do našeho sortimentu odpadkových košů Prestige zařadili nový model umožňující pohodlnou separaci odpadu. Koš má dvě oddělené nádoby o objemu 5l vyrobené z odolného plastu.

 

23. května 2019 Nové verze katalogů ke stažení

Do sekce ke stažení jsme přidali odkazy na poslední verze našich katalogů ve formátu pdf.

 

4. února 2019 Londoner Noir

Kožené doplňky Londoner jsou nabízeny nově v černém provedení. Sortiment jsme také rozšířili o několik setů vhodných k rychlovarným konvicím, nebo kávovarům.

 

8. ledna 2019 Výrobky Aliseo v individuálním provedení

Naše společnost reaguje na aktuální trend v hotelovém designu a začíná nabízet své produkty v různých variantách povrchů. Tato nabídka primárně zahrnuje kosmetické zrcadla a koupelnové doplňky. Není však pro nás problém vyrobit například kožené doplňky Londoner v jiném barevném provedení nebo v rozměrech které potřebujete.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a o veškerých podrobnostech vás rádi budeme informovat.

 

14. srpna 2018 Courtesy Tray

Do naší nabídky jsme přidali nový odolný tác vyrobený z melaminu, který jse vhodný pro velkou škálu kompaktních kávovarů.

 

 

21. června 2018 Kosmetické zrcadlo Intrerface volně stojící

Kosmetické zrcadlo Intrerface je nově také nabízeno ve variantě volně stojícího modelu.

 

 

 

26. února 2018 German Design Award 2018

Naše společnost obdržela ocenění v oblasti designu od German Desing Council jako potvrzení našich aktivit v oblasti průmyslového designu.

Porota vybrala kosmetické zrcadlo MOON DANCE jako vítěze v oblasti koupelnového a Wellness vybavení. Ocenila především inovativní a nadčasový vzhled zrcadla, ale také  technologii osvětlení a kreativitu při kombinaci použitých materiálů. Kosmetické zrcadla MOON DANCE pro naší společnost navrhlo designové studio Sieger.

Oficiální předání ceny proběhne v rámci výstavy Ambiente dne 9 února ve Frankfurtu na Mohanem

 

28. února 2017 PRESTIGE - nová kolekce odpadkových košů

Odpadkové koše PRESTIGE Waste ...No!!

Nová řada odpadkových košů výrazně obohacuje naší nabídku. Vnitřní vložku lze snadno vyndat, víko se soft close funkcí. Povrchová úprava zamezující vzniku otisků prstů Spodní část je vyrobená z plastu, tělo kartáčovaná nerezová ocel.

 
 
  © 2018 Aliseo s.r.o. Made by