NOVINKY

2. prosince 2020 Opětovné otevření prodejny

Vážení zákazníci od zítra je vzorkovna opět otevřená.

Jako inspiraci pro vánoční dárky jsme pro vás připravili několik modelů kosmetických zrcadel za zvýhodněné ceny. Zrcadla jsou skladem a odpadá tak problém s dodáním pod stromeček. Více informací na vzorkovně nebo na Emailu.

 

Zde je ukázka

 

 

 

Kosmetické zcadlo LUNA s dvojitým ramínkem 2 099,- Kč včetně DPH

 

23. října 2020 Uzavření vzorkovny s ohledem na nouzový stav

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuálnímu opatření Vlády ČR je naše vzrkovna uzavřena. Již objednané zboží vám bude vydáno po předchzí telefonické domluvě. Velkoobchodní provoz zůstává zachován v původní podobě.

Prosíme o dodržování všech hygienických nařízení v případě odběru zboží.

 

1. října 2020 Zrcadla MY/ME

Koncept zrcadel MY/ME osloví všechny, kteří hledají maximálně funkční zrcadlo se snadným ovládáním. Osvětlení pomocí SMD LED zajišťuje dostatečný jas za každých okolností.

Všestrannost, čisté moderní linie, velký rozsah nastavení předurčují tyto zrcadla k tomu stát se ideálním doplňkem mnoha koupelen.

 

ME model se zadní stranou zrcadla vyrobenou z transparentního akrylu, který idálně propuští ambietní světlo, pomáhá dotvářet optický vjem celé koupelny.

 

 

 

 

1. září 2020 Zrcadlo FACE výškově nastavitelné

Rodina zrcadel FACE se rozšířila o výškově nastavitelný model. Zrcadlo je v provedení pro montáž na levou i pravou stranu. Díky extrémní flexibilitě nastavení je toto zrcadlo vhodné pro instalaci do téměř všech koupelen.

 

26. května 2020 Návrat provozu vzorkovny do normálního režimu

Vážení zákazníci,

počínaje dnešním dnem se provoz vzorkovny vrací do běžného provozu. Vzorkovna je pro vás otevřená od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00. V páítek je otevřeno do 16:00.

 

14. března 2020 Aktuální omezení provozu

Vážení zákazníci, s ohledem na usnesení vlády č.194 ze dne 12.3.2020 Vás inforrmujeme o uzavření vzorkovny do 24.3.2020. V případě potřeby nás kontaktujte na tel. čísle +420 603 476 289.

 

3. února 2020 Nové katalogy ke stažení

Do sekce Ke stažení je doplněný aktuální katalog Kosmetické zrcadla 2020.

Další nově nahraný katalog se týká informací o individuální povrchové úpravě výrobků Aliseo. 

 

19. prosince 2019 PF 2020

Děkujeme všem našim zákazníkům a dodavatelům za spolupráci v roce 2019 a přejeme všem klidné prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.

 

4. prosince 2019 Intergastra 2020

Zveme Vás na výstavu Intergastra do Stuttgartu.  Výstava se koná ve dnech 15 až 19 února. Stánek společnosti Aliseo naleznete v hale 4, číslo C25.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

10. října 2019 Koš pro separaci odpadu

Aktuálně jsme do našeho sortimentu odpadkových košů Prestige zařadili nový model umožňující pohodlnou separaci odpadu. Koš má dvě oddělené nádoby o objemu 5l vyrobené z odolného plastu.

 

23. května 2019 Nové verze katalogů ke stažení

Do sekce ke stažení jsme přidali odkazy na poslední verze našich katalogů ve formátu pdf.

 

4. února 2019 Londoner Noir

Kožené doplňky Londoner jsou nabízeny nově v černém provedení. Sortiment jsme také rozšířili o několik setů vhodných k rychlovarným konvicím, nebo kávovarům.

 

8. ledna 2019 Výrobky Aliseo v individuálním provedení

Naše společnost reaguje na aktuální trend v hotelovém designu a začíná nabízet své produkty v různých variantách povrchů. Tato nabídka primárně zahrnuje kosmetické zrcadla a koupelnové doplňky. Není však pro nás problém vyrobit například kožené doplňky Londoner v jiném barevném provedení nebo v rozměrech které potřebujete.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a o veškerých podrobnostech vás rádi budeme informovat.

 

22. listopadu 2018 Equip'Hotel 2018

 

7. listopadu 2018 Kosmetické zrcadlo s LED osvětlením Moon Dance na tyči

Nově v sortimentu naleznete kosmetické zrcadlo s LED osvětlením Moon Dance ve variantě s montáží na tyč. Výhodou tohoto modelu je výšková nastavitelnost. Připojení elektrického proiudu je řešeno instalačním boxem ve kterém je integrováno i ovládání osvětlení.


 

 

14. srpna 2018 Courtesy Tray

Do naší nabídky jsme přidali nový odolný tác vyrobený z melaminu, který jse vhodný pro velkou škálu kompaktních kávovarů.

 

 

23. července 2018 Equip'Hotel 2018

Zveme Vás na výstavu Equip'Hotel 2018 do Paříže.  Výstava se koná ve dnech 11 až 15 listopadu. Stánek společnosti Aliseo naleznete v hale 4, číslo C056.
Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

 

21. června 2018 Kosmetické zrcadlo Intrerface volně stojící

Kosmetické zrcadlo Intrerface je nově také nabízeno ve variantě volně stojícího modelu.

 

 

 

26. února 2018 German Design Award 2018

Naše společnost obdržela ocenění v oblasti designu od German Desing Council jako potvrzení našich aktivit v oblasti průmyslového designu.

Porota vybrala kosmetické zrcadlo MOON DANCE jako vítěze v oblasti koupelnového a Wellness vybavení. Ocenila především inovativní a nadčasový vzhled zrcadla, ale také  technologii osvětlení a kreativitu při kombinaci použitých materiálů. Kosmetické zrcadla MOON DANCE pro naší společnost navrhlo designové studio Sieger.

Oficiální předání ceny proběhne v rámci výstavy Ambiente dne 9 února ve Frankfurtu na Mohanem

 

21. prosince 2017 PF 2018

Děkujeme všem našim zákazníkům a dodavatelům za spolupráci v roce 2017 a přejeme všem klidné prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018

 

18. září 2017 Award for Industrial Excellence in Branding

Německá Rada pro design udělila společnosti Aliseo GmbH ocenění Award for Industrial Excellence in Branding.


Ocenění vyzdvihuje aktivity společnosti v oblasti komunikace a rozvoje značky. Produkty společnosti Aliseo představují inspirativní řešení v oblasti hotelového designu. Marketingová komunikace společnosti pak úspěšně podporuje nejenom samotný prodej, ale také vývoj výrobků na všech trzích, kde společnost Aliseo GmbH působí.

 

18. srpna 2017 Rychlovarná konvice Bonjour - Stylishly Serviceable

Rychlovarná konvice BONJOUR - Stylishly Serviceable

Elegantní rychlovarná konvice, která je vhodným doplňkem každého hotelového pokoje. Jednoduchá údržba, spolehlivý a úsporný provoz, objemu 0,6 l. Tyto přednosti spolu s unikátně nadrženým dvouplášťovým designem zaručí maximální bezpečí hostů a vysoký hygienický standard. Originální napájecí mechanizmus STRIX se stará o bezpečný provoz za všech možných podmínek.

 

14. dubna 2017 Interface kosmetické zrcadlo s osvětlením na baterie

Interface - kosmetické zrcadlo na baterie s integrovaným senzorem.

Senzor zajišťuje osvětlení pouze v okamžiku kdy se uživatel přiblíží do blízkosti zrcadla čímž se prodlužuje životnost baterií. LED osvětlení je nastavené do teplého odstínu bílé barvy. Zrcadlo nabízí tří násobné zvětšení a nastavitelnost ve všech osách.

 • Kosmetické zrcadlo na baterie s jedním ramínkem
 • Integrovaný senzor reagující na tvář ve vzdálenosti do 20 cm
 • Automatické vypnutí osvětlení po 15 vteřinách
 • 4 kusy AA baterií (nejsou součást dodávky)
 • Přibližně 3 až 4 měsíce provozu na jednu sadu baterií
 • Indikátor nízkého stavu baterií
 • SMD-LED osvětlení 2 W teplý odstín bílé – 3500-4000 k
 

28. února 2017 PRESTIGE - nová kolekce odpadkových košů

Odpadkové koše PRESTIGE Waste ...No!!

Nová řada odpadkových košů výrazně obohacuje naší nabídku. Vnitřní vložku lze snadno vyndat, víko se soft close funkcí. Povrchová úprava zamezující vzniku otisků prstů Spodní část je vyrobená z plastu, tělo kartáčovaná nerezová ocel.

 

15. ledna 2017 Tea Station - All in One

Atraktivní a cenově dostupný podnos s integrovanou rychlovarnou konvicí. Kompaktní, praktické a odolné řešení díky použití ABS plastu.

 • V kombinaci s rychlovarnou konvicí Fusion, MINI a nebo Bonjour
 • Kompaktní rozměr 258 x 258 mm
 • Konvice je integrovaná do podnosu
 • Integrované držáky čajových pytlíčků
 • Praktická kovová odkládací mřížka
 • Spodní strana je doplněna o samolepící silikonové podložky
 • Materiál ABS s dekorem dřeva
 
 
  © 2018 Aliseo s.r.o. Made by