o firmě

V roce 1985 Aliseo GmbH založilo svojí historii představením a uvedením na trh „nejbezpečnějšího vysoušeče vlasů“. Model montovaný na stěnu se specifickým designem eliminoval starosti týkající se ochrany, bezpečnosti a odpovědnosti provozovatelů hotelů na celém světě.. Tento vysoušeč vlasů se brzy stal standardem pro celý hotelový průmysl.

Jak se postupně zvyšovaly normy elektrické bezpečnosti bylo možné instalovat do hotelových koupelen v té době nové ruční hotelové fény. Společnost Aliseo opět stála v popředí vývoje těchto fénů. Kompaktní řešení fénu na vlasy brzy pomohlo pozměnit tehdejší vzhled hotelových koupelen a přiblížit ho dnešní době koupelnového designu... V posledních letech se společnost podílela na zavedení technologií Ionic a Keramic do hotelových vysoušečů. Díky těmto novým technologií Aliseo přináší opět nový pohled na hotelové fény. Tento pohled je ve skrze ekologický. Díky těmto revolučním technologiím klesá výrazně spotřeba elektrické energie při fénování vlasů.

S ohledem na řešení dalších potřeb hoteliérů, zavedla firma Aliseo do své nabídky široký sortiment v Německu navržených kosmetických zrcadel, jejichž kvalita a design je bezkonkurenční.
Po pečlivém zhodnocení Aliseo pokračovalo v rozvoji harmonizovaného sortimentu koupelnových doplňků, který nyní umožňuje hoteliérům vybírat z několika ucelených designových řad charakteristického stylu a povrchového provedení. Naše společnost pak v poslední řadě zavedla do svého sortimentu výrobky, které nejsou určeny pouze pro koupelny. Díky výrobkům jako jsou rychlovarné konvice, kávovary, žehlící centra nebo stojany na kufry se dostáváme i do hotelových pokojů. . Aliseo se vyvinulo v jednoho z předních světových výrobců a dodavatelů výrobků hotelového vybavení, jehož portfolio nyní přesahuje 500 druhů položek. Vedoucího postavení společnosti v oblasti výroby, je docilováno neúnavnou péčí o inovaci designu.

Díky inovativnímu přístupu při současnému ohledu na potřeby a přání dnešních hotelových hostů nabízíme prostřednictvím našich výrobků možnost zvyšování úrovně poskytovaných hotelových služeb.

 
  © 2018 Aliseo s.r.o. Made by