o firmě
 
 
Minulost a přítomnost
Aliseo GmbH, se sídlem ve Schwarzwaldu, je průkopníkem v oblasti vývoje inovativních produktů pro hotelové koupelny a pokoje. Díky téměř 35letým zkušenostem a více než jednomu milionu instalací má Aliseo jedinečné znalosti v oblasti potřeb a specifik globálního hotelového průmyslu. Proto jsou přísné mezinárodní bezpečnostní standardy integrovány do designu výrobku již v počáteční fázi vývoje výrobků. Aliseo se vždy zajímá o aktuální trendy v oblasti hotelovových technologií a designu . Proto se tak stává aktivním spolutvůrcem těchto změn. Aliseo díky inovativním technologiím a materiálům neustále pracuje na zvyšovaní životnosti a efektivnosti svých výrobků. Produkty Aliseo svým jedinečným designem a kvalitou zvyšují atraktivitu hotelových pokojů a koupelen a pomáhají tak zprostředkovat hotelovým hostům pocit luxusu a pohodlí.

Dědictví a inovace
Firma Aliseo GmbH začala skromně jako „garážová firma“ s jedním produktem. Na počátku Aliseo úspěšně předvídalo budoucnost a díky v té době neobvyklému revolučnímu řešení změnilo zavedený standard v celém hotelovém segmentu. V roce 1985 Aliseo představilo „nejbezpečnější vysoušeč vlasů na světě“. Nástěnný model speciálně navržený tak, aby eliminoval obavy majitelů hotelů o bezpečnost a odpovědnost. Tyto hotelové vysoušeče vlasů se brzy staly standardem. V roce 1993 díky pokroku v bezpečnostních standardech v oblasti rozvodů elektrického proudu mohlo Aliseo představit první pistolový vysoušeče vlasů s nástěnným držákem, který by speciálně navrženého pro instalaci do hotelových koupelen.

Budoucnost
Aliseo nepolevuje v inovačním procesu a v implementaci nejnovějších technologií do svých výrobků. Také neustále pracuje na rozšiřování portfolia výrobků pro hotelové koupelny a pokoje. V roce 2003 se Aliseo stalo prvním výrobcem, který integroval LED osvětlení do kosmetických zrcadel. Díky LED diodám se dramaticky zvýšila účinnost osvětlení a prodloužila životnost. Také se otevřely nové možnosti v oblasti designu. Použití LED diod, které jsou výrazně menší než do té doby využívané konvenční osvětlení, umožnilo výrazně zeštíhlit profil zrcadel. Tím bylo možné dát větší prostor kreativitě designérů, kteří s firmou Aliseo aktivně spolupracují. V roce 2010 společnost Aliseo pokračovala v maximalizaci účinnosti LED osvětlení zavedením SMD diod (Surface Mounted Device). Tyto diody integrují 3 LED diody do jednoho modulu. Taková dioda má pak stabilizovaný jas a větší účinnost. Vytváří tak mnohem jasnější a soustředěnější světlo. SMD diody byly navíc integrovány do jedné univerzální platformy speciálně navržené pro bezproblémovou výměnu „plug & play“. Žádný jiný výrobce kosmetických zrcadel obdobný systém nepoužívá. Výhodou tohoto systému je rychlá a jednoduchý výměna v případě poruchy osvětlení, V roce 2012 vyvinula společnost Aliseo modul Two-Tone-Lighting, který zkonstruovala pro své modely osvětlených zrcadel LED Cubik a Saturn. Tento systém osvětlení obsahuje dva nezávislé okruhy osvětlení s různými teplotami osvětlení. Díky tomu může uživatel volit mezi teplým nebo studeným tónem osvětlení.

 


 
  © 2018 Aliseo s.r.o. Made by